1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Prognoza rozwiązania konfliktu miedzy Wami


 Nie możecie się porozumieć, nie znajdujecie wspólnego języka pomimo, iż łączy Was głębokie uczucie? Wróżka pomoże, wysyłając radę od kart jak sobie poradzić z problemem niedogadywania się. Często karty wskazują na problem który jest przyczyną całego zamieszania pomiędzy Wami.
 

 

Wróżba numerologiczna na 2015rok


Wróżba numerologiczna na 2015 rok - Liczby są ściśle związane z naszym życiem i funkcjonowanie każdego dnia. Numerologia to nauka polegająca na czytaniu przyszłości z liczba które towarzyszą nam i przewijają się obok nas w każdej chwili. Numerolodzy postawią dla Ciebie spersonalizowana wróżbę numerologiczną na podstawie Twojej daty urodzenia i innych liczb związanych z Twoją osobą. 

Prognoza odnajdywania kochanka


Szukasz kochanka lub kochanki? Nie mogłaś lepiej trafić, ezoteryka zna odpowiedź na Twoje oczekiwania i pomoże Ci odnaleźć kogoś stworzonego dla Ciebie jeśli tylko bardzo tego chcesz. Karty tarota w rękach tarocistki odkryją drogę do Twojego szczęścia,
 

Prognoza wróżbiarska dla współpracowników


 Czy biznes który razem planujecie wypali, czy twój wspólnik lub współpracownik jest osoba godną zaufania? Czy możesz powierzyć mu tajemnice Twojej firmy. Jaka przyszłość was czeka gdy będziecie razem współpracować. Wróżba przedstawia predyspozycję do prowadzenia biznesu pomiędzy Wami


.


 

Prognoza dopasowania romantycznego miedzy Wami


Jeśli romantyzm jest dla Ciebie bardzo ważny, Twoja decyzja o wyborze ukochanego jest uzależniona od tego w jakim stopniu pasujecie do siebie pod względem waszych romantycznych doznań i opinii. chcesz sprawdzić czy ta osoba jest dla Ciebie odpowiednio romantyczna i sprosta Twoim oczekiwaniom. Teraz to proste dzięki wróżbie, której postawienie pomoże odpowiedzieć czy dna osoba jest dla Ciebie stworzona i czy dopasujecie się do siebie romantycznie. 

Wróżba wedycka księżyca na 2015 rok


Zapraszamy do zapoznania się z darmowa analizą na 2015 rok z kart tarota i numerologi dla znaków zodiaku: wróżby 2015 - Wróżba wedycka księżyca na 2013 rok - Wedycka Astrologia zwykle używa obliczeń na podstawie domów astrologicznych. Istnieje również 27 znaków na podstawie ruchu Księżyca tzw. nakshatras..   Każdy znak obejmuje ok. jednego dnia. Hinduski Horoskop jest znany jako Panchang. W Panchangu większość informacji pochodzi z obliczeń opartych na Księżycu. Tych informacji używa się do ustawiania imprez państwowych w dobrych dniach, odpowiednich kalendarzowi. Obliczają pomyślne dni, miesiące czy godziny. Panchang jest podzielony jakby na 5 części i odnosi się do 5 dróg- dni - Rashi, nakshatra, Tithi, Karana i vara

2015 wróżba miłosna – Prognoza dla Singli


Jesteś singlem, poszukujesz miłości a może przelotnego romansu? Masz teraz szanse sobie powróżyć i zapytać o swoją romantyczną przyszłość. Kogo los postawi na Twojej drodze, z kim spędzisz chwile pełne uniesień, których nie zapomnisz przez długi czas? Powróż sobie co nowy rok ci przyniesie. Zapytaj wróżki.


 


 

Prognoza transformacji i rozpoczęcia nowego życia


Jeśli potrzebujesz transformacji swojej osobowości i chcesz uzyskać wskazówki od naszej wróżki jesteś w dobrym miejscu. Spersonalizowana analiza ezoteryczna pomoże Ci poznać swoje słabe i mocne strony i da wskazówki jak zmienić swoje życia a co za tym idzie samego siebie. Zapytaj wróżki online o swoje Ja. - Prognoza transformacji i zaczęcia nowego życia. 

Prognoza wróżbiarska dla Gejów


Jesteś w nim zakochany, nie wiesz czy on też coś do ciebie czuje? Chcesz się upewnić czy możecie stworzyć związek i jaki on będzie mieć charakter? Zapytaj wróżki o Waszą przyszłość.
 

Prognoza wróżbiarska na 2015 rok praca i pieniądze


Praca i pieniądze… niestety każdy z nas musisz się uganiać za mamoną i tak jest było i będzie. Przez tę pogoń za pieniądzem i kariera tracimy zdrowie, zapominamy o rodzinie i innych ważnych sprawach nie materialnych. Lecz bez pieniędzy żyć się nie da. Zapytaj wróżki jak rozwiązać problemy finansowe, jakie widzi perspektywy finansowe w 2015 rok dla Ciebie. - Prognoza wróżbiarska na 2015 rok praca i pieniądze


.


 

Previous
następna

Horoskop dla Lwa na 2015 rok - twojeprzeznaczenie.com.pl

Horoskop 2015 Lew

Ocena użytkowników: / 14
SłabyŚwietny 

Horoskop dla Lwa na 2015 rok - twojeprzeznaczenie.com.pl

4.5 out of 5 based on 14 votes.
lew 
Główne tendencje roku 2015
Lwy w tym roku będą jak zawsze otaczać się ciekawym towarzystwem i pięknymi rzeczami. Twoja duma będzie widoczna w towarzystwie co niekoniecznie zjedna Ci nowych przyjaciół. Twój charakter i pewność siebie nie zawsze będzie postrzegany pozytywnie, co w nowym towarzystwie może wywołać problematyczne sytuacje, szczególnie jeśli twojej drodze pojawi się inny Lew.

 
Rok 2013 był dla Ciebie dobrym czasem. Planety miały dobroczynny wpływ na Ciebie. Miałeś mnóstwo energii i zapału do działania w porównaniu z poprzednimi latami.
Koniec roku 2014 może być problematyczny, ale to tylko wzmocni twoją wewnętrzną siłę i będziesz bardziej odporniejszy w 2015 roku.

Miłość a wpływ Urana
Uran, Twoja planeta miłości, jest w Baranie od trzech lat. On sprawia,że harmonijne aspekty twojego znaku i wpływu Jowisza uwidocznią się w 2015 roku.
Życie uczuciowe w pierwszej połowie 2015 roku będzie rozkwitać.

 
Kariera a wpływ Jowisza
Jowisz porusza się w swoim 10 domu astrologicznym kariery od 2011 roku. To przyniosło wiele sukcesów i zmian w dziedzinie zawodowej. W czerwcu 2014 roku Jowisz przeniósł się do 12 domu duchowości i tam znajdzie się do połowy 2015 roku. Tak więc w pierwszej połowie roku, wzrośnie twoje zainteresowanie duchowością i opanowaniem swojego wnętrza. Możesz mieć w tym czasie bardzo wiele dobrych przemyśleń, które mogą warunkować twoje przyszłe decyzje i działania szczególnie pod kątem zawodowym. Dla tych którzy pragną zmian zawodowych będzie to odpowiedni czas na tego typu poczynania.

 
Dom i rodzina a wpływ Saturna
Saturn jest w czwartym domu astrologicznym mówiącym o sprawach rodzinnych i domowych. Ten wpływ może być trochę stopujący, dlatego też będą przestoje czasowe w realizacji planów względem spraw rodzinnych. Możliwe też że będzie konieczność podejmowania ciężkich zobowiązań związanych z rodziną. Saturn jednak daje człowiekowi pewną energię która przekłada się w większej odpowiedzialności za swoje decyzje i działania.

 
Ważne decyzje
W 2015 roku będziesz musiał zmierzyć się z podjęciem ważnych decyzji, aby dokonać pewnych zmian w swoim życiu. Będziesz mieć koło siebie zaufanych ludzi, którzy pomogą ci w rozwiązaniu osobistych problemów. Życie intymne, seksualne może być dla Ciebie coraz bardziej wyrafinowane ale zarazem i uduchowione. Trend ten rozpoczął się rok temu i może trwać przez wiele lat.

 
Energia
Energia którą w sobie będziesz posiadać w tym czasie będzie domagała się ekspresji. Podczas tranzytu Plutona w Koziorożcu, można będzie się spodziewać odkrycia głębi tego co na co dzień robisz i czym się zajmujesz. Będziesz mieć możliwość rozwiązywania z łatwością starych problemów, i działać wytrwale, praktycznie na przyszłość.
Postaraj też wykorzystać tą energię na dbanie o siebie i ruch fizyczny. Leniwe Lwy mogą w tym roku się zaniedbać i zaczną odczuwać dolegliwości zdrowotne.

 
Miłość
Jeśli jesteś w trakcie rozstania, separacji, rozwodu, wydarzenia przyszłe będą dość trudne, głównie ze względu na straty finansowe i materialne. Możesz zostać oszukany przez ex partnera, niespodziewanie i będzie to dla Ciebie doświadczenie wręcz szokujące, tak więc w tym roku warto uważać na byłych partnerów czy osoby z którymi chcesz się rozstać lub rozstajesz.
Życie uczuciowe to proces doświadczania i uczenia się na własnych błędach.
Nie możemy kontrolować wszystkiego co się dzieje wokół nas w tej sferze życia, możemy jedynie zachować czujność i spostrzegawczość.
W stałych związkach może być to rok zmienny, burzliwy i bardzo kłótliwy. Dla ciebie Lwie będzie lepiej jeśli odpuścisz i nie będziesz wykłócał się o swoje racje.
Przez 2014 rok możesz dość mocno odczuć ciężar spraw rodzinnych które mogą się komplikować.
Druga połowa roku może przynieść wielu Lwom szczególnie samotnym, możliwość wejścia w nową interesującą i dobrze zapowiadającą się znajomość. Późniejsza dojrzałość nowej relacji może Cię bardzo pozytywnie zaskoczyć.

 
Twoje najważniejsze obszary zainteresowań w tym roku- to dom i rodzina, zdrowie i praca, seks, osobiste odkrywanie siebie na nowo, okultystyczne zainteresowania, zagraniczne podróże, duchowość ( do 16 lipca), osobiste przyjemności ( po 16 lipca)

 Komentarze 

 
+1 # bez Tytulu - emerytkaUrszula 2014-03-02 22:57
:-) mam nadzieje ze problemy rodzinne nie beda az tak okrutne oraz licze na to ze sama tez sie zmienie.
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Wróżby z kart klasycznych

Przepowiednie

Parapsychologia

Numerologia

Magia i Czary

Runy

Wiedza

Horoskop

Astrologia

Ezoteryka

Zapytaj wróżki

Wróżka:

 

Bezpłatna wróżba z jednej karty tarota na dziś

Zaczarujesz świat Karta Mag

 Karta tarota Mag


Jesteś dziś panem swojego losu - Magik: Możliwości, umiejętności komunikacji, aktywność, intelekt, początek działania, poznanie świata, konkretyzacja planów.   

pragnienie tworzenia, poznawanie nowych spraw i ludzi
zamiłowanie do nauki, początek kariery
moment konkretyzacji planów
silna wola, poznawanie świata
wiedza jest kluczem do sukcesu
weź sprawy w swoje ręce
zdolność do podejmowania decyzji
bogactwo duchowe, gotowość przeżycia wszelkich doświadczeń
radość z sukcesów, siła przekonywania, umiejętność pomagania innym


Miłość- męska energia seksualna, obdarowywanie kogoś miłością, odwaga w wyznawaniu miłości
Praca- mamy talent do uzyskiwania dobrych wyników, pierwsze osiągnięcia, z których możemy być dumni.
Finanse- pierwszy uzyskany kapitał, pieniądze do naszej dyspozycji, ufność w rozwój podjętego przedsięwzięcia
Przyjaźń- uznanie w przyjaźni
Atrybuty- osoba- dziecko, młody człowiek, uczeń, dyplomata, ale także osoba manipulująca nasza świadomością

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb i preferencji, w celu emisji możliwie indywidualnie przygotowanej reklamy. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności Sprawdz tutaj polityka prywatnosci.

Akceptuje polityke cookie na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information