1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Wróżba numerologiczna na 2015rok


Wróżba numerologiczna na 2015 rok - Liczby są ściśle związane z naszym życiem i funkcjonowanie każdego dnia. Numerologia to nauka polegająca na czytaniu przyszłości z liczba które towarzyszą nam i przewijają się obok nas w każdej chwili. Numerolodzy postawią dla Ciebie spersonalizowana wróżbę numerologiczną na podstawie Twojej daty urodzenia i innych liczb związanych z Twoją osobą. 

Chińska wróżba miłosna dla Was


Chińskie wróżby miłosne są oparte na chińskim horoskopie partnerskim i analizie personalnej z kart klasycznych, dzięki tej metodzie sprawdzalność wróżby jest bardzo duża. Personalne czytanie wyłącznie dla Ciebie.
 


 

Wybór pomiędzy dwoma kochankami. Wróżba wyboru


Twoje serce nie może sobie poradzić z wyborem pomiędzy dwoma osobami. Może kochasz je obie, ale zmuszona jesteś wybrać rozsądnie, aby przyszłość była dla Ciebie satysfakcjonująca. Wrózba z kart tarota podpowie którą osobę wybrać i która osoba zasługuję na Twoją miłość. Dylematy miłosne są i były zawsze jednym z ważniejszych tematów wróżenia z kart tarota i kart klasycznych.  

Prognoza wróżbiarska Lunarna


Prognoza wróżbiarska oparta na fazach księżyca i jego oddziaływaniu na ludzi. Księżyc w astrologii reprezentuje swój umysł jak i swoje emocje. Prognoza ta daje wiele wskazówek na temat miłości i finansów w nadchodzącym miesiącu. Zapraszamy do skorzystania z wnikliwej analizy lunarnej. 

2015 wróżba miłosna – Prognoza dla Singli


Jesteś singlem, poszukujesz miłości a może przelotnego romansu? Masz teraz szanse sobie powróżyć i zapytać o swoją romantyczną przyszłość. Kogo los postawi na Twojej drodze, z kim spędzisz chwile pełne uniesień, których nie zapomnisz przez długi czas? Powróż sobie co nowy rok ci przyniesie. Zapytaj wróżki.


 


 

Prognoza rozwiązania konfliktu miedzy Wami


 Nie możecie się porozumieć, nie znajdujecie wspólnego języka pomimo, iż łączy Was głębokie uczucie? Wróżka pomoże, wysyłając radę od kart jak sobie poradzić z problemem niedogadywania się. Często karty wskazują na problem który jest przyczyną całego zamieszania pomiędzy Wami.
 

 

Prognoza odnajdywania kochanka


Szukasz kochanka lub kochanki? Nie mogłaś lepiej trafić, ezoteryka zna odpowiedź na Twoje oczekiwania i pomoże Ci odnaleźć kogoś stworzonego dla Ciebie jeśli tylko bardzo tego chcesz. Karty tarota w rękach tarocistki odkryją drogę do Twojego szczęścia,
 

Wróżba wedycka księżyca na 2015 rok


Zapraszamy do zapoznania się z darmowa analizą na 2015 rok z kart tarota i numerologi dla znaków zodiaku: wróżby 2015 - Wróżba wedycka księżyca na 2013 rok - Wedycka Astrologia zwykle używa obliczeń na podstawie domów astrologicznych. Istnieje również 27 znaków na podstawie ruchu Księżyca tzw. nakshatras..   Każdy znak obejmuje ok. jednego dnia. Hinduski Horoskop jest znany jako Panchang. W Panchangu większość informacji pochodzi z obliczeń opartych na Księżycu. Tych informacji używa się do ustawiania imprez państwowych w dobrych dniach, odpowiednich kalendarzowi. Obliczają pomyślne dni, miesiące czy godziny. Panchang jest podzielony jakby na 5 części i odnosi się do 5 dróg- dni - Rashi, nakshatra, Tithi, Karana i vara

Pasja seksualna – Odkryj drzemiący w Tobie wulkan miłości

Chcesz sprawdzić jakie instynkty miłosne w Tobie drzemią? Nic prostszego wystarczy sprawdzić naszą propozycję wróżby, która odkryje w Tobie pokłady namiętności i pasji, które są ukryte w Tobie. Namiętność, pasja i miłość w naszej analizie zostaną przedstawione i dzięki kartom zobaczysz się w nowej roli świetniej kochanki.


 


 

Prognoza dopasowania romantycznego miedzy Wami


Jeśli romantyzm jest dla Ciebie bardzo ważny, Twoja decyzja o wyborze ukochanego jest uzależniona od tego w jakim stopniu pasujecie do siebie pod względem waszych romantycznych doznań i opinii. chcesz sprawdzić czy ta osoba jest dla Ciebie odpowiednio romantyczna i sprosta Twoim oczekiwaniom. Teraz to proste dzięki wróżbie, której postawienie pomoże odpowiedzieć czy dna osoba jest dla Ciebie stworzona i czy dopasujecie się do siebie romantycznie. 

Previous
następna

Horoskop 2013

Horoskop 2013 Darmowy

Ocena użytkowników: / 284
SłabyŚwietny 

Horoskop 2013

5.0 out of 5 based on 284 votes.
 

 

 Poniżej sprawdż swój bezpłatyny horoskop 2013 

Baran  


 Dla Baranów ten rok może być trochę trudny. Będą wzloty i upadki, ze względu na tranzyt planet. Musisz zacząć bardziej kontrolować swoje życie. Życie rodzinne i uczuciowe, będzie bardzo spokojne i szczęśliwe.  Jest to jeden z najbardziej ciekawego okresu w życiu wielu Baranów. Rok 2013 mocno zapadnie im w pamięci.  Niektóre jednak Barany będą przeżywać zmagania finansowe. Jeśli jednak ich pragnienia będą silne i wezmą się za siebie i będą działać, szybko każdy kryzys finansowo- zawodowy minie. Pozytywne wibracje początkiem 2013 roku sprawią, że w życiu uczuciowym, rodzinnym, zapanuje harmonia. Potrzebna będzie ciężka praca, by upewnić się, że można osiągnąć cele.

 

Czytaj więcej:

Horoskop 2013 Baran

 

  Byk 


Rok 2013 dla wielu Byków, będzie czasem wytężonej pracy i działania. Osoby urodzone pod znakiem Byka, będą musiały dać z siebie wszystko w tym roku, ponieważ jest to dla nich kluczowy rok pod względem głównie finansów, jak i stosunków międzyludzkich. Byki będą potrzebowały w sobie wiele energii by przejść przez jakieś niemiłe zdarzenie, które może wydarzyć się już początkiem roku. Byk będzie czuł potrzebę moralnego wsparcia, które możliwe że uzyska ze strony członków rodziny lub przyjaciół.

Byk w tym roku zobaczy rezultaty swojej ciężkiej pracy, i będzie zachwycony efektami. Nie uciekaj od wszelkich nowych i dużych projektach, szczególnie w pracy i w biznesie. Staraj się ogólnie więcej oszczędzać i mniej wydawać w tym roku.

Czytaj więcej:

Horoskop 2013 Byk

 

 Bliźniaki 


Dla Bliźniaków będzie to czas działania. Ciekawe projekty, o których Bliźniaki myślały będą w końcu, w fazie realizacji. Teraz właśnie w 2013 roku nadejdzie czas, aby zacząć i pokazać swój potencjał dla wszystkich, nie tylko w pracy, ale również i wśród bliskich.

 

Bliźniaki będą energiczne i szybkie w działaniu.

 

Romanse będą wisieć w powietrzu, ale będzie trudno wkupić się w miłość. Koniec 2013 roku dla wielu reprezentantów tego znaku będzie bardzo ważny, gdyż ciężką pracą osiągną widoczny sukces.  

Czytaj więcej: Horoskop 2013 Bliźnięta

Rak 


W tym roku wiele Raków będzie bardzo niezależnych i nikt nie będzie mógł ich powstrzymać od robienia wielu rzeczy, które lubią. Jeśli Rak skupi się mocno to w 2013 roku może zdobyć cel, o którym od dawna marzył. W pierwszych miesiącach roku Raki mogą być nieprzystępne, humorzaste, dopiero w drugiej połowie roku odżyją, będą milsze i chętniejsze do działania. Popularność Raka i znaczenie wśród bliskich mu osób, może spowodować, że i tak Rak się będzie od tego oddalać. Warto upewnić się Raku, jaki naprawdę jesteś i czego oczekujesz od drugiego człowieka. Najlepszym sposobem radzenia sobie z sytuacjami, w tym roku jest, to aby zachować spokój spojrzeć na sytuację z dwóch stron.

 

 Czytaj więcej :  Horoskop 2013 Rak 

Lew Lew w 2013 roku będzie musiał dużo rywalizować, szczególnie w pracy, w pierwszej połowie roku. Niektóre Lwy będą tracić cierpliwość i nie będą przez to umiejętnie dążyć do wyznaczonych celów. Będzie w tym roku wiele możliwości, ale czy Lew podoła temu i czy złapie okazje? To już będzie zależeć od jego chęci, spostrzegawczości w wykorzystaniu okazji. Niektóre Lwy będą bardzo uparte i na siłę będą chciały cos zrobić.  

Czytaj więcej: Horoskop 2013 Lew
 

Panna 


W tym roku większość Panien będzie dużo spędzać czasu na kwestiach rodzinnych. Samotne Panny będą planować przyszłość matrymonialną. Początek roku będzie radosny i pełen humoru, a w połowie 2013 roku wiele Panien otrzyma od losu jakąś niespodziankę. Pannom w tym czasie jakieś marzenia mogą się spełnić. W drugiej połowie roku mogą wypaść jakieś problemy rodzinne. Słowo przepraszam będzie w tym wypadku bardzo wskazane. Warto szybko rozwiązać wszelkie napięcia rodzinne. Pod koniec roku wiele Panien uzyska korzyści finansowe, a samotne osoby spod tego znaku znajdą upragnionego partnera życiowego.

 

Czytaj więcej: Horoskop 2013 Panna
 

Waga 


W tym roku Wenus będzie planetą Wagi. Przyniesie ona wiele wzlotów i upadków. Niekorzystne wydarzenia jednak nie będą miały tak bardzo niemiłego wpływu na życie osobiste i zawodowe. Waga będzie umiała sobie poradzić z wieloma problemami.Wagi raczej zapamiętają ten rok, jako czas spotykania się ze znajomymi, poznawania nowych ludzi, miejsc, zawierania nowych przyjaźni, związków, czy nawet zmiany pracy.  

Czytaj więcej:

Horoskop 2013 Waga

 

Skorpion 


Rok 2013 może być dla wielu Skorpionów zakłócony. Astralne wpływy wskazują, że ten rok będzie mieszaniną wzlotów i upadków. Większość roku będzie dla osób spod tego znaku bardzo emocjonalny. Jeśli przyjdą złe czasy będą mogły liczyć Skorpiony na swoich przyjaciół. Jeśli tylko będą wierzyć w siebie i swoje możliwości wszystko będzie przemawiać w tym czasie na ich korzyść. Warto unikać napiętych sytuacji w gronie ludzi, lepiej je rozładować śmiechem i wszystko obrócić w żart.  

Czytaj więcej: Horoskop 2013 Skorpion 

Strzelec


Strzelce powinny w tym roku starać się wyluzować. Zbytnie szaleństwa Strzelce mogą przypłacić kontuzjami i błędnymi decyzjami. Warto iść spokojnie przez ten 2013 rok, i z uśmiechem na twarzy. Strzelce będą obracać się wśród przyjaciół, najbliższych oraz partnera. W trudnych czasach takie osoby będą wsparciem dla Strzelców. 

Czytaj więcej:

Horoskop 2013 Strzelec

 

Koziorożec Rok 2013 dla wielu Koziorożców będzie bardzo pomyślny. Osoby spod tego znaku będą stabilnie zrównoważone, spokojnie będą dążyć do wyznaczonych celów. Początek roku będzie hojny w kwestiach finansowych, a w sprawach rodzinnych lepiej unikać podejmowania dyskusji. Końcem roku Koziorożec pomoże komuś w bardzo trudnej sytuacji życiowej. 

Czytaj więcej:

Horoskop 2013 Koziorożec

 


Wodnik 

 


 

Dla Wodnika może być to rok wzlotów i upadków. Większą uwagę powinien w tym roku poświęcić pracy, finansom i obowiązkom z tym związanych. Wodnik w miarę możliwości będzie używał życia, bawiąc się i zwiedzając nowe miejsca.  Wodniki będące na uczelniach, w szkołach, będą musiały mocniej zwrócić uwagę na naukę oraz egzaminy. Jeśli tego nie przypilnują skutki mogą być opłakane.

 

Dla Wodników w sędziwym wieku, zdrowie może być dla nich problematyczne. Szczególnie będą im dokuczać bóle stawów i problemy zdrowotne związane z wirusami. 

Czytaj więcej:

Horoskop 2013 Wodnik

 

Ryby 

 

 

 Ryby zapamiętają rok 2013 jako szczęśliwy. Będą jednak zbyt mili dla otoczenia, co może spowodować, iż ktoś będzie chciał wykorzystać ich ciepło i dobroć.   Dla niektórych Ryby będą osobami do przewidzenia, co ułatwi niektórym chęć kontrolowania nad nimi. Warto zachować dla siebie emocje, uczucia plany i postarać się zaufać tylko sobie i swoim osądom.  

Czytaj więcej: Horoskop 2013 Ryby

Wróżby z kart klasycznych

Przepowiednie

Parapsychologia

Numerologia

Magia i Czary

Runy

Wiedza

Horoskop

Astrologia

Ezoteryka

Zapytaj wróżki

Wróżka:

 

Bezpłatna wróżba z jednej karty tarota na dziś

Umiarkowanie

 Karta tarota Umiarkowanie 


Umiarkowanie: Rozważność, umiarkowanie, czas zmian już niedługo, rozmowa ważna dla pytającego, podróż, miłość fizyczna.

dotyczy przywiązania, domatorstwa, skromności, równowagi
cierpliwość, zastanowienie się nad życiem
zapowiada wielką podróż
karta zaleca iść do przodu, ale powoli
nasze zmartwienia zostaną złagodzone, że spory zakończa się ugodą, ze odezwie się ktoś, na znak od kogo czekamy z utęsknieniem już od pewnego czasu
daje znak, że jest to odpowiedni moment, by podjąć pertraktacje i serdecznie nas do tego nakłania
wymiana zdań może okazać się owocna
gdy pytamy o chorego, oznacza poprawę stanu zdrowia
rozmowy dyplomatyczne, podpisywanie ważnych umów handlowych, ważne są kontakty z zagranicą

Miłość- równowaga w związku, w życiu uczuciowym
Praca- Umiejętność rozmów z innymi, daje szanse na sukces
Finanse- równowaga w finansach
Osoba- przyjaciel, osoba ugodowa, rozjemca, opiekun